KILKA SŁÓW O NAS

Ponad 47 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej w trakcie których systematycznie i w dynamiczny sposób poszerzaliśmy swoją ofertę, zaowocowało dziś powstaniem w pełni profesjonalnego warsztatu mechanicznego.

Obecnie ofertę naszego serwisu możemy podzielić na pięć zasadniczych grup:

  • Serwis opon – wulkanizacja
  • Klimatyzacja samochodowa
  • Mechanika pojazdowa
  • Kosmetyka samochodowa
  • Konserwacja podwozia

Było to możliwe wyłącznie dzięki ogromnemu zaufaniu, jakim obdarzyli nas Klienci, wśród których są osoby prywatne, jak i duże floty samochodowe oraz naszym pracownikom serwisowym stale podnoszącym swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach.

Rzetelny serwis i fachowa obsługa.

Nasz serwis dysponuje trzema profesjonalnie przygotowanymi i wyposażonymi stanowiskami przystosowanymi do napraw aut oraz dwoma dodatkowymi stanowiskami przeznaczonymi do wulkanizacji oraz kosmetyki samochodowej. Współpracujemy z najlepszymi hurtowniami motoryzacyjnymi na terenie Gdańska, dlatego możemy zaoferować Państwu szeroką gamę części zamiennych w bardzo atrakcyjnych cenach. Duży nacisk kładziemy na jakość usług oraz na zadowolenie Klienta. U nas każdy, niezależnie od poziomu wiedzy z zakresu motoryzacji i zasobności portfela, traktowany jest w jednakowy sposób. Nasze porady przekazujemy w jasny i zrozumiały sposób, toteż Klienci zawsze wiedzą na czym polega naprawa ich pojazdów i co się z nimi dzieje.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Nasz profesjonalizm i rzetelność w ciągu lat obecności na Gdańskim rynku doceniło już wielu. Dołącz do nich, a zyskasz pewność, że oddajesz auto w dobre ręce i ciesz się dłużej jego dobrym stanem, bez troski o niespodziewane usterki w najmniej oczekiwanym momencie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, nie wszędzie można przy jednej wizycie naprawić auto, zmienić opony i umyć auto.